☀️ Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy wszystkim bezpiecznego, słonecznego i pełnego radości wypoczynku. Niech ten letni czas będzie okazją do odpoczynku, odkrywania nowych miejsc, zdobywania ciekawych doświadczeń oraz spędzania niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.
Wracajcie we wrześniu pełni energii, uśmiechu i dobrych wspomnień.
Życzy Zespół Bistro Marka 🌻
